Zarząd Stowarzyszenia
Małgorzata Marmurowicz – Prezes
Justyna Kuklo – Wiceprezes
Marta Janina Skrodzka – Skarbnik

Komisja Rewizyjna
Piotr Bąkowski
Elżbieta Marmurowicz
Helena Renata Paciepnik-Kuklo

Statut
Pobierz w formacie PDF

Małgorzata Marmurowicz

Współzałożycielka brukselskiego kolektywu artystycznego KIWI – no need to fly, just imagine, prowadzącego warsztaty artystyczne dla dzieci w Belgii, i kwartalnika dla polskich dzieci za granicą PSTRYK MYK. Autorka książki „A w moim mieście jest inaczej” mającej ułatwić polskim dzieciom proces integracyjny w Belgii. Z wykształcenia politolożka i dziennikarka. W Belgii skończyła także studia graficzne. Na co dzień oprócz składu różnych publikacji zajmuje się także szefowaniem PSTRYKOWI MYKOWI. Bardzo lubi książki dla dzieci, Zadymkę Jazzową w Bielsku-Białej i humus. Jest mamą Franka i Zulki.

Justyna Kuklo

Absolwentka Akademii Stuk Pięknych w Gdańsku, wydziału malarstwa ze specjalizacją ilustracji oraz kierunku edukacja artystyczna. Absolwentka Royale Academie des Beaux Artes w Brukseli – kierunku tkanina artystyczna. Wraz z Małgorzatą Marmurowicz tworzą brukselski kolektyw artystyczny KIWI – no need to fly, just imagine, prowadzący warsztaty artystyczne dla dzieci w Belgii. Jako dyrektorka artystyczna i ilustratorka wchodzi również w skład redakcji PSTRYK MYK – kwartalnika dla polskich dzieci za granicą. Współautorka ilustracji do książki „A w moim mieście jest inaczej” mającej ułatwić polskim dzieciom proces integracyjny w Belgii. Malarka, ilustratorka, graficzka, „uprawia” sztukę belgijskiej koronki klockowej; pasjonatka historii sztuki, a w czasie wolnym zapalona tancerka swinga „lindy-hop” i charlestona.

Marta Janina Skrodzka

Pracownik naukowo-dydaktyczny jednej z uczelni wyższych w Polsce; doktor nauk prawnych; a także mediator, trener i ekspert od lat działający pro bono na rzecz rozwoju: klinicznego prawa w Polsce, systemu  poradnictwa prawnego i obywatelskiego. Specjalista w zakresie trzech różnych obszarów naukowych: alternatywnych metod rozwiązywania sporów (przede wszystkim w zakresie mediacji i arbitrażu), poradnictwa prawnego i obywatelskiego (w tym także metodologii nauczania prawa, interaktywnych metod nauczania prawa) i prawa handlowego (polskiego, europejskiego i amerykańskiego prawa spółek). Prywatnie, pasjonat rozwoju mediacji i komunikacji nie tylko między dorosłymi, ale także dziećmi i młodzieżą; entuzjasta wykorzystania aktywnych metod nauczania i nowoczesnych technologii w procesie kształcenia (przede wszystkim w zakresie prawa;-) Na co dzień przede wszystkim mama dwóch córeczek – Marysi i Tosi oraz zapalony fotograf pół-amator i wielbiciel świeżego powietrza – turystyki wysokogórskiej i długodystansowych wycieczek rowerowych przez Polskę. Fanka opery i jazzu.